دوره های مکالمه و زبان عمومی

مکالمه کاربردی

این دوره ها که با ظرفیت 12 – 10 نفر به صورت گروهی برگزار میشوند ، مقدمه دوره های تخصصی آیلتس می باشند که از سطوح مقدماتی تا پیشرفته زبان عمومی را شامل میشود. کلاس های عمومی در قالب دوره های فوق فشرده ، فشرده و نیمه فشرده و نیز بصورت آنلاین و حضوری ارائه می شوند.

مزایای رسپیناتاک

محیط خلاق

روش های مدرن

منابع به روز

اساتید متخصص

دوره های آنلاین

دوره های آنلاین به صورت لایو در بستر برنامه ادوبی کانکت (Adobe Connect) و فضای شبیه سازی شده کلاس در حد کیفیت و بازدهی کلاسهای حضوری بر گزار میشوند. استفاده از امکانات این برنامه با فراهم آوردن فضای مناسب برای زبان آموزان جهت مشارکت در روند کلاس و داشتن امکان مکالمه و کار گروهی ، تمرکز بر روی مکالمه را همانند کلاس های حضوری ممکن می سازد.

تاکید بر مهارت مکالمه کاربردی

این کلاس ها به زبان آموزانی که هیچ پیشینه ای در یادگیری زبان انگلیسی ندارند و یا راه های متفاوتی را برای آموزش زبان امتحان کرده اند و بعضا دانشی دارند که طی سالها تلاش همچنان بالقوه مانده و امکان استفاده از آن در مکالمه را ندارند ، کمک می کند که بتوانند این مهارت را کسب کنند و یا دانش خود را بالفعل کنند و بتوانند به راحتی صحبت کنند.

انگلیسی، با ما به ثمر می رسد...

مؤسسه رسپینا تاک در سال 1384 با رویکردی متفاوت به شیوه آموزش زبان انگلیسی در شهر تهران تأسیس شد. در طول این سالها رسپینا تاک همواره خود را ﺑﮫ ﻋﻧوان موسسه ای ﭘﯾﺷﮕﺎم و نوع آور در امر آموزش زبان انگلیسی ارائه نموده است و تا کنون ده ها هزار زبان آموز را در رسیدن به اهداف شان همراهی نموده است.

اطلاعات تماس
  • تلفن:45517 (021)
  • ایمیل: respinaplacement@gmail.com
  • آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی، پلاک 19
خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه در صندوق ورودی حساب کاربری خود در رسپیناتاک در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

طراحی شده با و توسط خانه گرافیک دارکوب