همکاری با ما

آموزش:

موسسه ی آموزشی رسپیناتاک یکی از رسالت های خود را کشف استعدادهای جوان و نیز بهره گرفتن از تجربه و دانش معلمان با تجربه برای تربیت معلمان خبره و خلاق می داند. از افتخارات این موسسه آموزشی این است که تعداد قابل توجهی از تیم آموزش سابقه زبان آموزی در موسسه را دارند.

در راستای دستیابی به این مهم، سیاست های موسسه بر اساس بهره گیری از دانش مدرسان با تجربه و شناسایی متقاضیانی که خلاقیت، توانایی و سطح زبان مورد انتظار را دارند و حمایت و تربیت آنها برای تدریس پایه ریزی شده است.

پیوستن به خانواده رسپیناتاک

معلمان با تجربه:

درصورتی که تجربه ی تدریس در سایر آموزشگاه ها را دارید و آمادگی پیوستن مستقیم به تیم ما را دارید، روند استخدام به صورت زیر می باشد:

ارسال رزومه به وب سایت موسسه

ارزیابی رزومه توسط تیم آموزش و تعیین وقت مصاحبه در صورت داشتن شرایط مورد نظر آموزشگاه

مصاحبه زبان عمومی

مصاحبه شیوه تدریس

تعیین وقت برای جلسه ی آزمایشی تدریس در صورت طی کردن مراحل قبلی با موفقیت

شرکت در جلسات توجیهی و تکمیل فرآیند اداری

معلمان تازه کار و فاقد تجربه:

درصورتی که تمایل به آموزش زبان انگلیس را دارید ولی تجربه کافی و مهارت های لازم را ندارید، لازم است ابتدا در دوره های زیر شرکت نمایید:

کمپ اسپیکینگ (طراحی شده برای مدرسین) به منظور ارتقای زبان عمومی

دوره تربیت معلم

لازم به ذکر است متقاضیان تدریسی که دوره های ارائه شده را باموفقیت طی کرده و موفق به جذب در موسسه شوند از حمایت مالی رسپیناتاک برای دوره های مذکور برخوردار خواهند شد.

انگلیسی، با ما به ثمر می رسد...

مؤسسه رسپینا تاک در سال 1384 با رویکردی متفاوت به شیوه آموزش زبان انگلیسی در شهر تهران تأسیس شد. در طول این سالها رسپینا تاک همواره خود را ﺑﮫ ﻋﻧوان موسسه ای ﭘﯾﺷﮕﺎم و نوع آور در امر آموزش زبان انگلیسی ارائه نموده است و تا کنون ده ها هزار زبان آموز را در رسیدن به اهداف شان همراهی نموده است.

اطلاعات تماس
  • تلفن:45517 (021)
  • ایمیل: respinaplacement@gmail.com
  • آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان 18 گاندی، پلاک 19
خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات ویژه در صندوق ورودی حساب کاربری خود در رسپیناتاک در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

طراحی شده با و توسط خانه گرافیک دارکوب